понедельник, 28 мая 2012 г.

ДИТИНСТВО У СТИЛІ - РЕТРО :)

        Не впевнена, що цей пост вийде органічним та чітким... спочатку спокусилась на візуальний ряд  фотографій а-ля ретро))) а потім чомусь потягло в ютуб....  й пісня "Куда уходит детство"... змусила посміхнутись.. а від коментів стало просто гидко.... :( правду кажуть, пам*ять має здатність залишати тільке добре ))) проте це вже інша історія...   Подібре РЕТРО фото було на моєму першому особистому фотоальбомі, куди попав відпочинок на морі, перше кохання.... розчарування, випускний.... Куди воно усе "пішло"? Напевно нікуди, просто потрохи стерлось нашаруваннями нових емоцій та вражень... Хоча я люблю часом переглянути улюблені мультфільми... й погортати старий альбом.... Хоча сьогодні уже правильніше буде сказати АЛЬБОМИ...
              Ехххххх, а от такого  "дитячого кохання"  я не пам*ятаю ... певно тоді мені було цікавіше сидіти на дереві з вишнями, чи десь у зарослях малини.. й ховатись поки бабця вишукувала дитину щоб забрати ОБІДАТИ.. а потім "на десерт"  вчити уроки...)))ВООБРАЖУХА :)
         А щось подібне у моєму альбомі є... тільки там ще руки мам з двох сторін підпихаючих мене та сусідського хлопчика влізли в кадр )))) ну не було тоді фотошопу :)
Босоноге дитинство !!!
А-ля Леді й ДжеННтельмен ))) 
і трішки пісеньок....

... для ностальгічно-не дитячого чомусь настрою.. ще можна покататий на "Крылатых качелях".. та попасти у "Ветер перемен" ..... 3 комментария:

  1. детств вообще дивная пора... и как хочется вырасти... а потом так хочется впасть в детство )))

    ОтветитьУдалить
  2. Хорошо написано!)
    Очень хороший блог стала пч)

    ОтветитьУдалить